| Lesson type | Payment ($) |
|---|---|
| Individual | 13$ |
| Group | 15$ |
| Payment($) | |
|---|---|
| For lesson | 9$ |
| Income | Amount of individual lessons a month | Amount of group lessons a month | Lessons a week |
|---|---|---|---|
| 550$ | 25 | 15 | 10 |
| 1100$ | 50 | 30 | 20 |
| 1510$ | 70 | 40 | 28 |
Also there is possibility to earn extra money by participating in school life and/or increasing your grade:
‣